Fiat 500C
0.9 TwinAir Lounge|automaat|cabrio|Xenon|Leder|16-inch|
Direct kopen, basisprijs: € 5.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 5.950,-
LEASEPRIJS: € 98,07 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Fiat 500C |
|---|---|
| Uitvoering: | 0.9 TwinAir Lounge|automaat|cabrio|Xenon|Leder|16-inch| |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 28 oktober 2013 |
| Carrosserie: | Cabriolet |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 148.715 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | rood |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 98,07 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 5.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 3-SJR-75 |
| Motorinhoud: | 875 cc |
| Vermogen: | 63 kw / 86 pk |
| Laadvermogen: | 440 kg |
| Gewicht: | 955 kg |
| Wielbasis: | 230 cm |
| Hoogte: | 1.488 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.395 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 400 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Xenon verlichting
- Exterieur
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Lichtmetalen velgen 15"
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- panoramadak var. transparantie
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen bekleding
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Schakelpaddles
- Zij airbag(s) voor